Kategorie

Olej z rakytníku Altajský 100ml

Olej z rakytníku Altajský 100ml
Výrobce: Rusko
Dostupnost: Skladem
Cena: 195,00 Kč
Množství:  

Olej z rakytniku Altajský 100ml

Nerafinovaný, za studena lisovaný

Způsob použití: Můžete jej přidávat do studené kuchyně (salátů a jiných pokrmů) nebo užívat samostatně.

Olej neužívejte k tepelné úpravě pokrmů.

Může dojít ke ztrátě výživových hodnot oleje (vitamíny a nenasycené mastné kyseliny).

Složení: 100% olej z rakytniku

Energetická hodnota na 100g: 899 kcal/3760 kJ Výživová hodnota na 100g: 99,9 g.

 

Cedrový olej Altajský 100g

Tajemstvím sibiřského zdraví je olej z cedrových oříšků. Díky unikátnímu koktejlu vitaminů, minerálních látek a aminokyselin je tento olej vhodný v každém věku. Aminokyselina tryptofan potlačuje depresi, zlepšuje paměť a podporuje produkci serotoninu. V našem mozku je serotonin produkován jako jeden z neurotransmiterů, který hraje důležitou roli v tom, jak se každodenně cítíme a jakou máme náladu.

Obsahuje esenciální mastné kyseliny (palmitovou, stearovou), které obsahují vitamín F, komplex tokoferolů (alfa, beta, gama), vitamíny A, B, D a široké spektrum stopových prvků. Součástí cedrového oleje je zajímavý i bohatý komplex vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, D, E, F, PP), zejména pak obsah vitamínu E (antioxidant). Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsahuje i velké množství fosforu a hořčíku. Fosfor je potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí u dětí. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Složení: 100% olej ze semínek sibiřského cedru (Borovice sibiřská, Pinus Sibirica)

Energetická hodnota na 100 g: 898 kcal /3757 kJ. Výživová hodnota na 100 g: obsah bílkovin: 0 g, sacharidů: 0 g, tuků 99,9 g.

Použití: 1 čajová lžička 2 - 3x denně do tepelně neupravených pokrmů nebo k přímé konzumaci. Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu.

Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Za studena lisovaný, první lis.

 

Dodavatel: N.Pašková 775 287 377, www.RAJDELIKATES.cz ul.Slovanská19, Plzeň

 

Štítky